Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU
Zakładki:


Darmowe fotoblogi
wtorek, 06 grudnia 2016
remont zakończony

To w moim życiu drugi zaliczony remont. Tym razem Państwo zmodernizowali i odnowili łazienkę i WC.

po remoncie

Wszechobecny pył i kurz dał się mocno we znaki. Teraz już posprzątane. Wygląda bardzo ładnie. Wspólnie z Cezarem testujemy wszystko po kolei. Na razie wynik pozytywny.

nowa łazienka

Zapowiadają stawianie choinki = będzie można pozrzucać trochę bombek i świecidełek.

09:43, baltazar23wielki , psoty
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 października 2015
Wittchen - co zamiast?

Kupiłem żonie torebkę. Bardzo chciała czarną, skórzaną i żeby była trendi. Padło na Wittchen. Przesyłka za darmo, naliczające się punkty payback, normalnie miód! Kupione, zapłacone, ale zobaczcie sami co było w paczce:

Wittchen

10:54, baltazar23wielki , psoty
Link Komentarze (1) »
wtorek, 23 grudnia 2014
niebieska kropeczka nowej zmywarki

Popsuła się zmywarka, więc nabyliśmy nową. To Siemens SN66L081. Dostarczyli i zamontowali przed kilku dniami. W demontażu starej Candy pilnie pomagał mi Baltek – usiadł jak Sfinks i obserwował kolejne moje ruchy.

brak zmywarki

Z czasem, gdy w kuchni stworzył się bałagan kot znudzony tym „patrzaniem” nie wytrzymał i ostatkiem sił - doszedłszy na drapak - usnął snem twardym. Nowa zmywarka wpasowała się dokładnie w miejsce starej. Podłączenie zajęło 3 godziny, ale udało się i wszystko działa. Stan pracy po włączeniu sygnalizuje niebieska diodka, która kieruje punktowe światło na podłogę (ostrzega, żeby nie otwierać, bo zmywa). Zauważyłem, że ten niebieski punkcik bardzo zainteresował Baltusia. Przeżycia są wielkie, bo gdy się podkłada łapkę, punkcik znika albo pojawia się na łapce. Zaczyna pracować wyobraźnia, wysuwają się pazurki, które za wszelką cenę chciałyby tą niebieską kropeczkę schwycić. Zabawa przednia, ale nie wiem tylko, jak długo to drapanie wytrzymają meble?

 

14:15, baltazar23wielki , psoty
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 listopada 2014
pomoc kota w pakowaniu prezentów - bezcenna

Rozmawiałem z żoną na fb, bo chciałem się dowiedzieć, jak tam mija dzień? Przede wszystkim dobra informacja jest taka, że będą święta i nawet prezenty, bo dwa już zapakowane! :) Kolejny news jest taki, że pomoc kota w pakowaniu prezentów jest bezcenna. Przeczytajcie sami:

Baltuś pomaga

15:57, baltazar23wielki , psoty
Link Komentarze (1) »
czwartek, 27 listopada 2014
Baltuś

Baltazar

Przypomniało mi się dzisiaj, jak to Najrzydziurzec Baltazar (będąc latem na wsi) wskoczył na nieistniejący parapet zaokienny i spadł z I piętra na skrzyneczkę z pelargoniami rozbijając sobie mordkę. Płakał jak dziecko mój bidulek. 

12:03, baltazar23wielki , psoty
Link Komentarze (2) »
środa, 06 listopada 2013
co zrobić, gdy zamkną drzwi od szafy?

Baltazar

Może się zdarzyć, że tak wspaniale wyglądające miejsce do wieczornej drzemki stanie się dla kota pułapką. Nie zawsze można wszystko przewidzieć! Gdy wyprasowaną bieliznę wkładają do szafy, drzwi są przez dłuższy czas otwarte. Na najniższej półce jakieś koszulki i letnie fatałaszki - to naprawdę dobre miejsce, by się położyć: ciemno, sucho, spokojnie, ochrona "sufitem" od góry. Żeby kot usnął potrzeba dosłownie chwili. Zajęcie pozycji, skręcenie się w kłębek w lewo, zamknięcie oczu i już jest sen. Dobrze, ale jak zamkną drzwi od szafy? Co można zrobić wówczas? Po pierwsze: wykorzystujemy pazury i mocno drapiemy w drzwi; po drugie: miauczymy - głośno i przeraźliwie, tak jakby nas obdzierali ze skóry i po trzecie: biegamy po półce szafy jak najgłośniej się da, robiąc ogólny galimatias z ułożonych tam rzeczy. Nieważne, że jest pierwsza w nocy i wszyscy dawno śpią - liczy się tylko, żeby ktoś wstał i otworzył drzwi. Będzie można pójść do miski, najeść się chrupek i napić wody, by móc dalej spokojnie... spać.

19:23, baltazar23wielki , psoty
Link Komentarze (1) »
niedziela, 23 września 2012
mój pomysł na

Podsłuchałem rano, jak się Państwo naradzali do wyjazdu do lasu na grzyby. Ucieszyłem się ogromnie, bo bardzo lubię tam jeździć. Na grzyby to pewno zabiorą koszyki. Postanowiłem w jednym z nich dyskretnie się schować:

łubianka

Podróż jest długa, to muszę zająć wygodną pozycję! O tak będzie najlepiej:

łubianka

Kurza twarz! Trochę ciasto w tej łubiance! Łubianka jest dobra na truskawki, a mnie troszeczkę uwiera to z lewej, to z prawej strony - wyłażę i niech się dzieje co chce:

łubianka

19:01, baltazar23wielki , psoty
Link Komentarze (3) »
środa, 18 lipca 2012
Baltazar kontra Opel

Baltazar kontra Opel

23:01, baltazar23wielki , psoty
Link Komentarze (1) »
środa, 16 maja 2012
ostra jazda

balti

19:25, baltazar23wielki , psoty
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 września 2011
Baltazar kontra cukiernica

Kot jest grzeczny, ale te łapy.... One wszystkiemu winne - zaniosły Baltazara na stół i rozsypały cukier. Sam kotek w życiu by tam nie wszedł! Na pewno nie!

17:36, baltazar23wielki , psoty
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2