Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU
Zakładki:


Darmowe fotoblogi
poniedziałek, 27 października 2014
mankamenty zmiany czasu

Niezaprzeczalnym mankamentem zmiany czasu jest to, że koty o godzinę później dostały śniadanie. Również godzinę później ludzie się nimi zainteresowali. Przyczyna jest prosta: sami spali, a koty wstały normalnie (o 5:00!!!)

spanie synchroniczne

Innym aspektem jest spanie synchroniczne, które mamy wyćwiczone do perfekcji (jak wyżej), a kto (3)ma pilota ten ma władze.

19:57, baltazar23wielki , sen
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 października 2014
stemplowanie podłóg

Baltazar

Dopiero co było wielkie sprzątanie całego mieszkania. Minęło tylko kilka dni i znowu jest to samo: pełno mechłów i kociej sierści. Tak więc najwyższa pora, by znów ciężki sprzęt przywrócił blask naszemu mieszkaniu. Na pierwszy ogień poszedł odkurzacz. Koty momentalnie ewakuowały się na wyższą kondygnację. Wszystkie kąty odkurzone, odkurzacz umyty i schowany - widzę jak Szanowni Państwo schodzą z góry i ponownie zalegają na skórzanych fotelach. Usiadłem na chwilę pomiędzy Baltkiem i Boossem. Jednego miziam po głowie za uchem, drugi nadstawia wyciągniętą szyję. Obaj mruczą przeokrutnie głośno. Ululani śpią głębokim snem i zdaje się, że żadna siła nie jest w stanie wyrwać ich z objęć Morfeusza i przeszkodzić w tym jakże przyjemnym zajęciu. Pocichutku wstaję, nalewam wody do wiadra, dodaję płynu Ajax i biorę się za mycie podłóg. Już przy pierwszym dotknięciu panela mopem słyszę charakterystyczny stukot kocich łap, kiedy to futrzak zeskakuje na podłogę z niedużej wysokości. Noż kurcze blade! Czy oni mają to stemplowanie podłóg w genach? Może to jakiś odruch samozachowawczy? Nie wiem, naprawdę nie wiem, ale widzę że zarówno Baltek jak i jego kompan Booss nagle się ożywili i wędrują z jednego końca mieszkania w drugie, zostawiając przy tym ślady swoimi mokrymi łapami. Próbuje ich przywołać ponownie do kociej powinności, którą mógłby być np. sen, leżakowanie lub podobne, ale na nic to się zdaje. Oni wolą po prostu wielokrotnie przejść sobie mokrymi łapami po pokojach, żeby na pewno zostało dużo śladów.

Baltazar

22:39, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »