Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU


Darmowe fotoblogi
czwartek, 30 sierpnia 2012
mój mordeczek

Baltuś

Cały dzień jestem sam w domu (nie licząc Boossa), bo wszyscy gdzieś wychodzą. Pan wraca ok. 17:00. Dziś przyniósł kupioną Bozitę - uwielbiamy ją. Dostałem dużą porcję mięska z renifera z sosikiem.

Baltuś

Moi domownicy pojechali do sklepu, a ja odpoczywałem sobie na siedzisku. Koty tak mają - muszą duuużooo odpoczywać. Tak! Dużo!

Baltazar

19:56, baltazar23wielki , leżakowanie
Link Komentarze (3) »
środa, 29 sierpnia 2012
ukradek

Unikat

23:51, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 sierpnia 2012
Alternatywa

Baltix

Albo dłuższe wakacje, albo nie wstaję wcale!

20:52, baltazar23wielki
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 27 sierpnia 2012
żądam przedłużenia wakacji

Balti

Żądam przedłużenia wakacji i urlopów mojego Państwa!

21:51, baltazar23wielki , leżakowanie
Link Dodaj komentarz »
koniec lata

nasłuch

finezja

W niedzielę rano przywitał nas deszcz - gęsty i obfity. Czyżby to już koniec lata? Bez zbędnej zwłoki spakowaliśmy wszystkie rzeczy do auta, kota do kuferka i naprzód do Łodzi. Baltazar posmutniał. Na wsi wychodził sobie na podwórze, co w Łodzi nie będzie dopuszczalne. Miał prawdziwą swobodę, a teraz wszystko się zmieni - świat zewnętrzny można będzie podziwiać tylko z okna na I piętrze. Wprawdzie pojedziemy jeszcze na działeczkę do lasu, ale już tylko na weekend, a więc krótko.

21:46, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
mordka

Balti

Jeszcze trochę czasu potrzeba, aż mordka zagoi się cała. Strupek już odpadł, więc Baltazar rozpoczął polowanie na myszy. W sobotę złapał małą czarną norniczkę. Zabawa nie trwała długo, bo zabawka została zjedzona.

21:33, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 sierpnia 2012
poduszka nie parzy wcale

Baltazar XXIII Wielki

Cóż? Tak już jest skonstruowany świat! My - koty poświęcamy się bardziej odpoczynkowi, niż innym przyziemnym czynnościom. Dużo snu zapewnia nam spokojne usposobienie. Dlatego właśnie poduszki nas nie parzą (jak innych) i możemy całymi godzinami na nich leżeć. Kto tego nie rozumie, nie ma najmniejszych szans na zrozumienie kota.

22:30, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
środa, 22 sierpnia 2012
Baltazar kontra zielona trawa

Baltazar

21:55, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
Baltazar kaskaderem

Bidulek kochany :(

Około godziny 11:00 Baltazar próbował przeskoczyć z daszku nad taraem na okno do sypialni. Tam nie ma parapetu, a powierzchnia która mogłaby przyjąć kota ma 5cm. Baltazar zsunął się po pionowej ścianie i z wysokości 2,5 metra wylądował w doniczce w kwiatami. Są straty: obtarta mordka i boląca tyla łapa. Po zdarzeniu musiało bardzo boleć, bo płakał jak dziecko. Został przytulony i pokiziany przez personel zastępczy, który opiekuje sie kotkiem na leśnym wypoczynku. Ja zobaczę go dopiero w piątek wieczorem. Zdjęcie dostałem MMSem. Mój Bidulek :(

20:55, baltazar23wielki
Link Komentarze (3) »
wtorek, 21 sierpnia 2012
wnerw

Balti

Wyglądam na wnerwionego, ale tak nie jest! Jestem kotem radosnym, pogodnym i szczęśliwym. Gdy tylko mnie ktoś dotyka, zaczynam od razu głośno mruczeć. Nie drapię i nie gryzę (no może czasami, jak mnie ktoś wnerwi). Tu na zdjęciu po prostu tak wyszło, ale swoją drogą ile można znieść to bieganie wokół mnie z aparatem? No jak? A spójrz tu, a ziewnij, a nie odchodź, podnieś łapę, ogon do przodu, lewa przednia łapa lekko do tyłu - mam tego dość! Zbyt dużo tych sesji zdjęciowych! Stanowczo za dużo!

22:29, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2