Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU


Darmowe fotoblogi
wtorek, 23 grudnia 2014
niebieska kropeczka nowej zmywarki

Popsuła się zmywarka, więc nabyliśmy nową. To Siemens SN66L081. Dostarczyli i zamontowali przed kilku dniami. W demontażu starej Candy pilnie pomagał mi Baltek – usiadł jak Sfinks i obserwował kolejne moje ruchy.

brak zmywarki

Z czasem, gdy w kuchni stworzył się bałagan kot znudzony tym „patrzaniem” nie wytrzymał i ostatkiem sił - doszedłszy na drapak - usnął snem twardym. Nowa zmywarka wpasowała się dokładnie w miejsce starej. Podłączenie zajęło 3 godziny, ale udało się i wszystko działa. Stan pracy po włączeniu sygnalizuje niebieska diodka, która kieruje punktowe światło na podłogę (ostrzega, żeby nie otwierać, bo zmywa). Zauważyłem, że ten niebieski punkcik bardzo zainteresował Baltusia. Przeżycia są wielkie, bo gdy się podkłada łapkę, punkcik znika albo pojawia się na łapce. Zaczyna pracować wyobraźnia, wysuwają się pazurki, które za wszelką cenę chciałyby tą niebieską kropeczkę schwycić. Zabawa przednia, ale nie wiem tylko, jak długo to drapanie wytrzymają meble?

 

14:15, baltazar23wielki , psoty
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 09 grudnia 2014
image w internetowym świecie

Z pewnością wielki wpływ ma obecność kota w czasie tworzenia jego image w internetowym świecie zdarzeń. Spójrzcie sami na te rozświetlone dwie żarówki. Czy można w takich warunkach coś przeinaczyć, skłamać lub wymyślić. Wątpię, spojrzenie jest tak przenikliwe, że tylko prawda ma jakiekolwiek przyzwolenie.

Koordynator wpisów internetowych

21:30, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
środa, 03 grudnia 2014
Baltuś inspiratorem prac graficznych

Mój Baltuś stał się powodem wykonania pracy graficznej przez Anhedonia89, która cyt. "zainspirowana (...) przesłodkim kotkiem, którego pyszczek uwielbiam nad życie! :)" postanowiła go naszkicować w ołówku. Oto efekt tej pracy (zdjęcie publikuję za zgodą jego autora):

Baltuś w ołówku

To trzeba mieć talent, żeby patrzeć na zdjęcie móc namalować takie cudo. Powiedzcie, czyż nie pięknie się prezentuje? Może nawet jest ładniejszy niż w oryginale - kto wie!

17:11, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »