Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU


Darmowe fotoblogi
środa, 25 grudnia 2013
senna (a)symetria

symetria

prace nad spaniem symetrycznym kotów przynoszą efekty, choć nie zawsze i nie do końca

(a)symetria

18:53, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 22 grudnia 2013
Wesołych Świąt

Wesołych Świąt

Wszystkim Znajomym, Przyjaciołom i Blogerom Blox'a życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

20:37, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
choinka, pierogi, bigos czyli... Święta

No właśnie! Wszyscy zajęli się pracą nad przygotowaniem Świąt i nikt nie ma czasu dla kota. Nudy nie z tej ziemi. Do tego wszystkiego najkrótszy dzień w roku! Jakiś obłęd normalnie. Choinka czyli jodła kaukaska sięga do samego sufitu, musieli ją człowieki nawet trochę od spodu i od wierzchu podciąć, bo by nie stanęła.

choinka 2013

Dziś w niedzielę niechby może gdzieś poszli to by się trochę bombek i gwiazdek pozrzucało z choinki, ale nie: cały dzień siedzieli w domu i robili pierogi z kapustą i grzybami. Przez 4 godziny uformowali i ugotowali 138 pierogów. Teraz się szczycą, że pobili własny rekord. Nic dziwnego. Znowu było kilka kilogramów kapusty kiszonej, wiadro suszonych grzybów i cebula, której nienawidzę, bo mi w oczy włazi.

Szczęśliwie zakończyło się gotowanie wielkiego gara bigosu. No niewiele brakowało, by ten przepyszny smakołyk wylądował na kompostowniku, gdy nagle ni stąd ni zowąd przypalił się od spodu. Dziś już przyprawiony i poporcjowany czeka na święta w zamrażarce.

17:22, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 19 grudnia 2013
obrona konieczna

Zobacz! Co ten Twój kot nawyprawiał! - powiedziała do mnie żona i pokazała ręką w stronę telewizora. Tam na podłodze zauważyłem rozwinięty i posupłany sznurek pakowy, który jeszcze wczoraj był motkiem. Zastanowiłem się, cóż się mogło stać, że ten biedny sznurek leży taki stargany na panelach. Przypomniałem sobie, że gdy wczoraj szliśmy spać, sznurek leżał koło telewizora, zwinięty w kłębek. Był jakiś taki niespokojny i dziwny. Nic, tylko zaatakował biednego Baltazara, któremu nie pozostawało nic innego, jak tylko bronić się! Jedno było dla mnie pewne: Baltazar musiał skorzystać z obrony koniecznej! Ot i cała zagadka! Opowiedziałem moje przypuszczenie żonie, żeby wiedziała, co jest przyczyną spętanego sznurka. Wyjaśnienia przyjęte i racja Baltazara uznana. Kot nie miał innego wyjścia = na atak musiał odpowiedzieć zdecydowaną obroną, a że napastnik był słaby, to jego los stał się opłakany.

FOTEL DLA KAŻDEGO KOTA

23:36, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »