Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU
Zakładki:


Darmowe fotoblogi
poniedziałek, 23 lutego 2015
Dzień Kota

Dokładnie tydzień temu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kota. Już z samego rana, gdy tylko znudziło się leżakowanie, włochate towarzystwo zaczęło rozrabiać. Tuż przed piątą, jakby wiedzieli, że nic im nie grozi, bo mają święto, zaczęło się pomiaukiwanie, drapanie w drapak i uprawianie akrobatyki przestrzennej (niekoniecznie na czterech łapach) (nie zawsze na podłodze - dobry był też fotel, parapet, szafka i łóżko, gdzie Państwo próbowali spać!). Wstałem i powolnym ruchem z jednym tylko otwartym okiem poszedłem do kuchni. Miseczki jak zwykle zapełnione w około 30%, ale dla kotów to już dawno oznacza, że jest pusto. Miska musi być czubato zapełniona chrupkami - wtedy wiadomo, że jest co jeść (a i przy okazji da się trochę porozsypywać na prawo i na lewo). Do drugiej miseczki Bozita z renifera i na małe talerzyki pasta Miamour (uwielbiana przez Baltazara i jego starszego kompana Boossa). Sam poszedłem jeszcze do łóżka - nikomu nic nie zrobiłem, żeby wstawać o piątej rano.

Dzień Kota

Przy porannej kawie Baltazar i Boossik przyjęli od Pańci i Pańcia życzenia z okazji kociego święta. Były uściski, mizianko, mruczanko i mocne całusy. Idzie wiosna, więc oba koty strasznie gubią futro. Każdy całus takiego Włochacza to późniejsze kilkuminutowe wycieranie twarzy z kudełków. Cóż jednak począć, gdy się kocha te stworzenia? Nic nie można zrobić.

dzień kota

20:33, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »