Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU


Darmowe fotoblogi
czwartek, 28 lutego 2013
bez chwili prywatności

Niejednokrotnie się zdarza, że mleko postawione w małym dzbanuszku do porannej kawy nie zostaje do końca wypite i na dnie jest jeszcze spora jego ilość. Zwykle w takiej sytuacji wstawiają dzbanuszek do lodówki i mleko jest na następny poranek. To procedura standardowa na tę okoliczność. Do tej pory nikt nie wiedział, co się dzieje, gdy mleko nie zostanie wstawione do lodówki? Niestety udało się Państwu właśnie wyjaśnić tajemnicze parowanie tej substancji. Wydawało im się być może, że to emisja płynów i gazów do powietrza, za co niektóre duże fabryki płacą spore odszkodowania (kary). Ja po prostu wskakuję na stół (nie wolno mi tego robić - bardzo by się wkurzyli, gdyby się wydało) i siadam obok dzbanuszka. On jest mały, a moja głowa większa od jego otworu. Wkładam więc łapę do dzbanka i moczę ją w mleku, po czym wylizuję ze smakiem. Dyskretnie mnie wczoraj zaobserwowali i nawet mam zrobiony film na tę okoliczność [do filmu: >>>>]. To co? To już kot nie może mieć nawet chwili prywatności? Co bym nie zrobił, zaraz jest zdjęcie lub film. Obłęd jakiś!

18:47, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 lutego 2013
Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura czyli Dino's Day obchodziliśmy hucznie i kolorowo.

Baltazar

20:06, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 24 lutego 2013
wspaniały świat Baltazara

Koniecznie kliknij oczy mojego kota!

Baltazar

22:34, baltazar23wielki
Link Komentarze (2) »
niedzielne pozdrowienia

niedzielne pozdrowienia

Niedzielne pozdrowienia dla wszystkich, a jutro jest poniedziałek...

19:48, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 23 lutego 2013
pipa ogoniasta

Warszawa da się lubić!

Euforia moja nie jest obliczalna. Wszystko za sprawą czterech dni spędzonych w Warszawie. Codziennie pobudka o 4:30 i zaraz potem wyjazd, by móc dokładnie w trzy godziny później  na posterunku stanąć. To nic, że śnieżyce, zamiecie, zawieje i tańce Pana Mroza z Zimą - jak mus to mus. Mus mógł pojechać sobie sam! Osiem godzin w Stolicy, podróż powrotna i już o 19:00 mogłem spokojnie zasiąść w fotelu... Szczęście się ode mnie nie odwróciło i w poniedziałek już tam mnie nie chcą. O jak to dobrze, a nawet bardzo dobrze, żeby nie powiedzieć "najlepiej na świecie".


PS.  Fama głosi, że chyba znów tam pojadę. To powiedz Famie, że jest głupi, ty pipo ogoniasta.

Baltazar

17:27, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 17 lutego 2013
Światowy Dzień Kota

Z najlepszymi życzeniami na Dzień Kota

Dzień Kota

10:29, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 lutego 2013
Walentykowe całusy dla Wszystkich Odwiedzających

Walentynki 2013

W dniu tak miłym i radosnym przesyłam Walentynkowe Pozdrowienia dla Wszystkich moich Przyjaciół.

17:36, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 12 lutego 2013
ćwiczę brzuszki

Dni płyną leniwie, ale spokojnie. Za oknem lekki mróz, ale do marca blisko, więc jest nadzieja, że będzie ciepło. W zasadzie miałem opowiedzieć, jak to się psioczy na kota, gdy ten o 4:30 w nocy nagle zacznie ujadać, ale w końcu po coś chyba ten kot jest. Prawda? Prawda! Kot jest po to, by go kochać i przytulać, rozpieszczać i hołubić, karmić i poić. Wtedy kot potrafi się odwdzięczyć i odwzajemnić tym samym: mruczy, łasi się, ociera, pomiaukuje i jest gotowy do zabawy. Szczęśliwy kot ćwiczy także brzuszki (koniecznie w ciepełku promieni słonecznych) - popatrzcie sami, jak to wyglądało w ostatnią sobotę:

Baltazar

18:32, baltazar23wielki
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 11 lutego 2013
Blox.pl poleca Baltusia

Blox.pl poleca

19:06, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 10 lutego 2013
jestem na fejsie

zęby Baltka

Od dziś jestem na facebook'u zapraszam!

13:39, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2