Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU


Darmowe fotoblogi
poniedziałek, 12 stycznia 2015
niezawodny dostawca

Chcemy z Baltkiem poinformować futrzastą społeczność, że naprawdę niezawodnym dostawcą kocich smakołyków jest zooplus. Zamówienie realizowane jest szybko sprawnie i niezawodnie. 

nasz dostawca kocich smakołyków

Jesteśmy zadowoleni. Jedzonko i żwirek dochodzą na czas, więc można spokojnie spać:

spokojny sen Baltka 

15:50, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
środa, 07 stycznia 2015
Solina

Dziś pakowanie. Jadę na kilka dni do Soliny. Nigdy nie byłem w Bieszczadach. Dziwne to trochę, bo pół życia spędziłem w harcerstwie, a każdy harcerz powinien był tam dotrzeć (!). Trochę późno, ale zawsze lepiej teraz jak nigdy.

Jak tu się schować w tej torbie

W pakowaniu torby pomagał mi Baltek - cały czas kombinował, jakby tak dyskretnie schować się na dnie... może nie zauważy i zabierze ze sobą.

może się uda?

22:19, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 stycznia 2015
prezent spod choinki

Jeszcze dźwięczy w uszach "Cicha noc, święta noc", jeszcze unoszą się w powietrzu zapachy igiełek jodły kaukaskiej, a już niestety po Nowym Roku. Mikołaj był u nas wcześniej w te święta. Już 23 grudnia! Zostawił prezenty bo obawiał się, że - przy braku śniegu - może się nie wyrobić na czas. 

 prezenty 2014

Zgodnie z zasadami prezenty spod choinki rozdaliśmy sobie pod koniec uczty wigilijnej, a przed kolędami. Między innymi dostałem kask rowerowy (wg instrukcji użytkowania nie wolno w nim nurkować), którego opakowanie papierowe stało się świetną kryjówką do zabawy.

prezent spod choinki

17:12, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »