Kot Baltazar - urodzony 02 marca 2011 zmarł 12 lipca 2017 roku o godzinie 8:30. Miał 6 lat 4 miesiące i 10 dni. ŻEGNAJ KOCHANY PRZYJACIELU
Zakładki:


Darmowe fotoblogi
wtorek, 29 stycznia 2013
Baltazar XXIII Wielki

Baltazar

23:46, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 stycznia 2013
Gwarant miłego wieczoru

 Witam Wszystkich serdecznie i zapraszam do obejrzenia kolejnego wpisu:

Balti

Baltuś daje codziennie z siebie taki spokój i wyciszenie - jest gwarantem każdego miłego wieczoru. Ktoś może powiedzieć, że to jest tylko kot. Niby prawda, niby nie! To jest bowiem kot brytyjski, a one są mądre i inteligentne!


PS. Uwaga! Baltazar uczestniczy w konkursie "Koty małe i duże w Twoim obiektywie" na flog.pl    Mój kot Baltazar pseudonim "malutex" jest na 11 stronie zgłoszonych kotów: http://www.flog.pl/fotoforum/temat/3269/koty-male-i-duze--w-twoim-obiektywie/najnowsze/300  Każdy oddany głos się liczy.!

19:40, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
niedziela, 27 stycznia 2013
wizyta u Lenki

Balti

Pojechaliśmy dziś do Piotrkowa do małej Lenki. Dziewczynka ma 3.5 roczku i jest niezmiernie inteligentna i urocza. We wrześniu 2012 odwiedziła nas na działce. Wspólnie z Baltazarem długo bawili się na wersalce. Lenka przynosiła Baltazarowi kocie chrupki i podstawiała mu pod pyszczek, a on zjadał je prosto z małej rączki. Miałem nadzieję, że gdy pojedziemy do niej, kot przypomni sobie tamte miłe chwile i znów będzie dla niej "jej kochanym Baltusiem". Niestety obce zapachy, nowe miejsce i nieznane głosy spowodowały, że Baltazar nawet nie wyszedł z klatki, w której przyjechał. Nie pomogła ulubiona kiełbaska, którą małe rączki dziewczynki porozrywały na drobne kawałeczki. Doszedłem do wniosku, że to był głupi pomysł z tym wiezieniem Baltazara. Kot się zestresował, a Lenka nawet nie mogła go porządnie przytulić.

 Balti

21:23, baltazar23wielki
Link Komentarze (3) »
środa, 23 stycznia 2013
oczy Baltka

oczy Baltusia

21:39, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
z ostatniego weekendu

Balti

Balti

Balti

Balti

21:37, baltazar23wielki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 21 stycznia 2013
tak się wypoczywa

Napadało dużo śniegu, więc nie pozwolili wyjść z domu. Nawet na chwilę nie pozwolili! Cóż? Można, więc trzeba wypoczywać. Fotel, wygodna pozycja, program TV - a gdzież jest pilot?. Tak to się robi!

21:28, baltazar23wielki
Link Komentarze (1) »
niedziela, 20 stycznia 2013
zaskoczenie

Baltazar

19:48, baltazar23wielki
Link Komentarze (6) »
czwartek, 17 stycznia 2013
FOTELIZACJA

Fotel zajęty

FOTELIZACJA - w kocim slangu to tak umiejętnie szybkie zajęcie pozycji na fotelu, żeby po pierwsze: było wygodnie spać, a po drugie: żeby nikt z człowieków już nie miał gdzie usiąść. W razie by się temu na górze coś odwidziało, zawsze jest możliwość zamiany z tym na dole, byle tylko fotelizacji cel dopełnić.

21:13, baltazar23wielki
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 14 stycznia 2013
O torbie słów kilka

Dziś kilka słów o tym, jak to Wielmożny Pan Kot Baltazar w torbie na zakupy pół dnia spędził....

Baltek w torbie

W niedzielne przedpołudnie, kiedy to już zwykle szykujemy się do wyjazdu do Łodzi, wszedł był sobie Baltazar do jednej z toreb na fotelu na parterze i zaległ snem głębokim.

torba

Na nic zdało się nawoływanie kota i zachęcanie Go no na przykład do zabawy. Łapy z waty rozjeżdżały się na boki a na oczy opadały ciężkie ołowiane powieki.

wyłażę

Kot spał długo, oj długo! W końcu wyśpiwszy się pół dnia w torbie na zakupy wielmożny Pan wstał i wypoczęty wypełzł na salony.

18:52, baltazar23wielki
Link Komentarze (2) »
niedziela, 13 stycznia 2013
weekend w lesie

Kolejny weekend spędzony na naszym leśnym ranczo. W sobotnią noc napadało śniegu, tak coś jakby 15 cm. Nie są to jakieś skrajne możliwości Zimy, ale i tak cały las zamienił się w bajkę.

zima 2013 

Życie kota w takich warunkach nie jest jednak łatwe. Bardzo marzną łapy! Dojść to można, ale do brzegu okna, żeby podziwiać widok za szybą. Lepiej zająć miejsce za piecem. Jedyne, co może tam kota spotkać, to nagła miłość Państwa. Wykochają, wydudlają, przytulą i puszczą luzem.

Baltazar

18:26, baltazar23wielki
Link Komentarze (2) »
 
1 , 2