Zdobyć moją przyjaźń nie jest rzeczą łatwą, bo nie lokuję swych uczuć nierozważnie! Mogę zostać Twoim przyjacielem, jeśli jesteś tego godny, ale nigdy nie będę Twoim niewolnikiem!


Darmowe fotoblogi
Blog > Komentarze do wpisu
rozbudowa domu na wsi

Ledwo skończyli roboty w domu, a już zaczynają kolejny remont. Na wsi łazienka ma być powiększona i zmodernizowana. Nowa armatura, nowe płytki, ogrzewanie podłogowe, nowe oświetlenie sufitowe i boczne, nowe okno i drzwi. Wanna będzie narożna. Rozpoczęto od wyrzucenia niepotrzebnych śmieci, stara pralka wyjechała na złom. Wkrótce będą docieplone ściany. O jak ja tego nie lubię!

czwartek, 11 maja 2017, baltazar23wielki

Polecane wpisy

  • namierzony nie ucieka

    Dzisiaj byłem w lecznicy po tabletki dla Baltka. Zapłaciłem 73 złote. Drogo, ale zależy mi na kocie! W końcu to Brytyjczyk. Choroba nie wybiera, każdy może ją m

  • nowy drapak

    Się już kiedyś słyszało, jak się Pańcia z Pańciem naradzali na kupno nowego drapaka. Pańcia twierdziła, że stary już taki brzydki, Pańcio mówił, że jeszcze troc

  • Wiosna, choć jeszcze zimno

    Wczoraj astronomiczna, a dzisiaj kalendarzowa i wreszcie jest: Wiosna 2017. Nareszcie będzie ciepełko - tak potrzebne wszystkim.

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: