Zdobyć moją przyjaźń nie jest rzeczą łatwą, bo nie lokuję swych uczuć nierozważnie! Mogę zostać Twoim przyjacielem, jeśli jesteś tego godny, ale nigdy nie będę Twoim niewolnikiem!


Darmowe fotoblogi
Blog > Komentarze do wpisu
nowy drapak

Się już kiedyś słyszało, jak się Pańcia z Pańciem naradzali na kupno nowego drapaka. Pańcia twierdziła, że stary już taki brzydki, Pańcio mówił, że jeszcze trochę musi wytrzymać. No to wspólnie z Cezarem staraliśmy się wykończyć go i dzień w dzień pazurami obu przednich łap drapaliśmy intensywnie, aż wreszcie puściły nici i się wszystko rozleciało. Dodatkowo skakałem po górnej leżance, żeby jak najszybciej się rozkalibrowała. Uff! Udało się! Stary drapak wyleciał przez okno, a z okazji Dnia Kota do mieszkania wniesiono karton z nowym drapakiem - kupiony na allegro, produkcji niemieckiej. Zmontowany stanął w tym samym miejscu, co poprzedni. Zaprzyjaźniliśmy się szybko, po wielu testach i sprawdzonych możliwościach rezydujemy tam wraz z Cezarem. Oto kilka fotek:

nowy drapak

drapak

drapak

drapak

drakak

drapak 2017

wtorek, 28 marca 2017, baltazar23wielki

Polecane wpisy

  • świąteczny czas

    Nadchodzą święta i wszystkim namudzieliła się wspaniała atmosfera. Pańcio zainspirowany licznymi zdjęciami zwierzaków w internecie w strojach Mikołaja uzgodnił

  • zgromadzenie przy komputerze

    Tylko na chwileczkę odszedłem od komputera. Wracam i już wszystkie dobre miejsca zajęte. Coś niesamowitego :) 

  • Jego Rozciągłość

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: